Zuzik: Szkolenie i strzyżenie psów

Dzięki naszej wiedzy nabytej podczas wielu lat praktyki (Zuzik istnieje od 2004 roku), licznych kursów oraz seminariów, oferujemy państwu różnorodne usługi dla czworonożnych pupili.

Zapewniamy kompleksową pielęgnację zwierząt (trymowanie, kąpanie, strzyżenie psów i kotów, usuwanie kamienia nazębnego za pomocą szczoteczki Emmi-Pet) wykonywane przez doświadczonych groomerów (psich fryzjerów)

Oferujemy szeroką gamę szkoleń psów (psie przedszkole, szkolenie psów dorosłych, brainwork, nosework, rally-o oraz specjane zajęcia dla psów lękliwych). Nasi instruktorzy posiadają duże doświadczenie, nieustannie doskonalą swoje umiejętności biorąc udział w seminariach, kursach i zawodach dla psów.

Pomożemy zadbać o formę psa podczas zajęć fitness dog. Nasi trenerzy poprowadzą zajęcia fit paws, trening na bieżni, podpowiedzą jak zadbać o właściwą regenerację, pomogą dobrać odpowiednią suplementację oraz obliczyć kaloryczność dla psa.

Wszystkim, którzy chcą rozpocząć pracę ze zwierzętami, mamy w ofercie kursy zawodowe – psiego fryzjera (groomera), instruktora fitness dog oraz instruktora szkolenia psów.


Nowa oferta – usuwanie kamienia nazębnego i zabiegi profilaktyczne szczoteczką Emmi-Pet

Zadbaj z nami o higienę jamy ustnej swojego pupila.

W celu zachowania odpowiedniej higieny jamy ustnej zwierzęcia polecamy wizyty profilaktyczne raz w miesiącu. W przypadku stanów chorobowych lub dużego kamienia konieczne będzie kilka zabiegów (ich liczna zależy od stanu jamy ustnej)

Zabieg wykonujemy za pomocą urządzenia Emmi-Pet, która jest w pełni ultradźwiękową szczoteczką, przeznaczoną do pielęgnacji zębów i jamy ustnej u zwierząt. Została stworzona przez niemieckich naukowców w EMAG AG, firmie specjalizującej się w rozwoju i produkcji urządzeń ultradźwiękowych.

Zobacz szczegóły oferty – kliknij tu

brainwork – psie łamigłówki

Brainwork, czyli psie łamigłówki, to świetna forma stymulacji umysłowej dla psa. Dzięki wykorzystaniu różnorodnych zabawek edukacyjnych oraz węchowych pies uczy się kreatywności, skupienia podczas pracy i rozwiązywania problemów. Opiekun pozna domowe sposoby na gry i zabawy, by móc dalej samodzielnie pracować ze swoim pupilem. Brainwork jest również świetnym wstępem do treningu Nosework.
Na zajęcia zapraszamy wszystkie psy powyżej 4 miesiąca życia. W ofercie mamy zajęcia indywidualne oraz grupowe

nosework – detekcja zapachów

Nosework to dyscyplina sportowa, która wywodzi się ze szkoleń psów policyjnych. Polega na detekcji (wykrywaniu i zaznaczeniu) zapachów. Nie wymaga dużego wysiłku fizycznego, ale jest porządną dawką stymulacji umysłowej (dlatego jest w stanie zmęczyć nawet nadpobudliwego psa). Uczy skupienia, samodzielnego podejmowania decyzji, buduje pewność siebie. Dlatego to zajęcia dla każdego, bez względu na wiek, sprawność fizyczną, czy rasę. Idealnie sprawdzi się u psów starszych, niepełnosprawnych, wracających do formy po kontuzji, czy lękliwych.

Na zajęcia zapraszamy wszystkie psy powyżej 4 miesiąca życia. W ofercie mamy zajęcia indywidualne oraz grupowe

Centrum Edukacji Kynologicznej