Konsultacje behawioralne (na żywo w Waszawie lub online)

Porady behawioralne są skierowane do właścicieli, których psy sprawiają problemy lub przejawiają kłopotliwe zachowania (nadpobudliwość, zachowania agresywne i lękowe, niszczenie w domu, brak odpowiedniej komunikacji między właścicielem a psem).

Celem konsultacji jest rozpoznanie problemu i opracowanie terapii.

Podczas spotkania wyjaśnimy właścicielowi przyczyny danego zachowania, zalecimy odpowiednie postępowanie, pokazujemy przydatne techniki pracy z psem (w razie potrzeby dobierzemy aromaterapię).
}

Czas trwania

2 godziny

Koszt z dojazdem

400 zł

Dojeżdżamy

na terenie Warszawy

Porady odbywają się

w domu u klienta

Do szkoły Zuzik trafiliśmy dzięki behawioryście Michałowi Dąbrowskiemu, który od początku opiekuje się naszym półtorarocznym flatem. Jego pomoc w wychowaniu naszego psa jak i wskazówki dotyczące naszego postępowania okazały się bezcenne. Piesek oprócz spotkań z Michałem uczęszczał do Piotra Awenckiego na psie przedszkole w Zuziku. Pojawienie się na świecie dziecka zweryfikowało umiejętności i postępy w wychowaniu naszego psa. Czas i pieniądze poświęcone na cały ten proces były jedną z najlepszych inwestycji. Michał wykazał się ogromnym doświadczeniem i kreatywnością; na każde zajęcia był przygotowany. Nasz pies był dla Niego wyzwaniem, a nie kolejnym przypadkiem, do którego przykładał znany szablon. Wnikliwie obserwował naszego psa i nas, bo proces szkolenia, to również przystosowanie całej rodziny. Gorąco polecamy szkołę Zuzik i naszego behawiorystę Michała Dąbrowskiego.

Ania i Piotr

Zarezerwuj spotkanie już dziś!

Aby zapisać się na konsultację prosimy o wysłanie formularza zgłoszeniowego.
Po otrzymaniu zgłoszenia oddzwonimy i umówimy dogodny termin.
Dokładne uzupełnienie formularza, pomoże nam lepiej przygotować się do spotkania.