Rally-O

Rally obedience to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy chcą doskonalić umiejętności swoje i swojego pupila, jednocześnie doskonale się przy tym bawić. Zapewnia to dość liberalna (w porównaniu z innymi sportami kynologicznymi) forma zawodów.

Program zajęć obejmuje kompleksowe przygotowanie do startu na zawodach Rally Obedience w kategorii Standard w klasie 1 oraz naukę elementów z klas 2 i 3. By wziąć udział w szkoleniu, pies musi znać podstawowe komendy oraz umieć chodzić przy nodze. Kurs jest oparty na najnowszych metodach szkolenia psów sportowych. Rally-o uczymy przez kształtowanie i budowanie łańcuchów zachowań, a treningi zawierają dużo elementów samokontroli. Dzięki temu pies wykonuje komendy szybciej i precyzyjniej.

Początek kursu: 13 wrzesień godz. 20.00
Czas trwania szkolenia: 8 tygodni
Ilość spotkań: 10 treningów
Czas trwania jednego treningu: 60 min.
Całkowity koszt szkolenia: 600 zł.

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w specjalnej sali treningowej (zimą ogrzewanej) lub na dworze w środy o godz.20.00.

Chcesz się zapisać na szkolenie dla psów? (kliknij tutaj)

Kurs rally-o nie jest nauką posłuszeństwa, pies musi potrafić wykonywać podstawowe komendy i chodzić przy nodze.

Ze względu na bezpieczeństwo uczestników szkoleń, na nasze zajęcia grupowe nie przyjmujemy psów agresywnych (takie psiaki zapraszamy najpierw na zajęcia indywidualne).

Centrum Edukacji Kynologicznej