ekipa Zuzika

Centrum Edukacji Kynologicznej Zuzik

– kilka osób z pasją, setki szczęśliwych psów i zadowolonych właścicieli

Co trzeba zrobić, aby stworzyć firmę zajmująca się usługami dla psów? Czy wystarczy mieć pomysł i pieniądze? Ukończyć kurs, przeczytać kilka książek? Nauczyć czworonoga paru prostych sztuczek? Ostrzyc swojego pupila? Wszystko to musi powstać z pasji, zaangażowania i marzeń. Tylko wtedy nieustannie chce się uczyć, by poznawać tą niesamowitą istotę, jaką jest pies i dzielić się zdobytą wiedzą z innymi! Zuzik powstał, ponieważ psy to nasza pasja, sens życia. Praca z nimi jest dla nas czystą przyjemnością, a największą satysfakcją jest radość obwieszczona światu zamaszystym machaniem ogona. Naszych klientów staramy się zarazić pasją do psów. Pragniemy, aby stali się oni nie tylko odpowiedzialnymi właścicielami, ale przede wszystkim dobrymi i wyrozumiałymi opiekunami.

Ekipa „Zuzika”

Iwona Awencka

Iwona Awencka – groomer (fryzjer dla zwierząt)

Ukończone kursy

Iwona – grooming – sztuka pielęgnacji psów i kotów(wrzesień 2001r); wykorzystanie ziół w profilaktyce i leczeniu zwierząt (marzec 2016r); w trakcie – kurs dietetyki zwierząt domowych oraz fizjoterapii i rehabilitacji psów i kotów

 

borys

Piotr Awencki – trener psów, zawodnik sportów kynologicznych, redaktor Dog&Sport, członek kapituły TOP for DOG, sędzia Nosework Polska

Ukończone kursy

Piotr – kurs tresury psów – poziom podstawowy (maj 1991r); kurs tresury psów – tropienie użytkowe (marzec 1993r); szkoła dla psów (styczeń 2009r); wstęp do fizjoterapii i rehabilitacji zwierząt domowych (grudzień 2014r); fizjoterapia i rehabilitacja psów i kotów (kwiecień 2015r); masaż leczniczy małych zwierząt (kwiecień 2016r); dietetyka psów i kotów (lipiec 2016r); probiotyki i prebiotyki w żywieniu zwierząt (sierpień 2016), masaż psów i kotów (sierpień 2016), sędzia i instruktor nosework (maj 2017)

Piotr miał okazję prowadzić szkolenia Straży Miejskiej – w Warszawie w zakresie zachowań wobec agresywnych psów (pracować przy opracowaniu nowego programu dla uczniów szkół podstawowych) i w Brwniowie w zakresie zachowania wobec psów bezdomnych i rannych.

Zobacz osiągnięcia naszych psów (kliknij tu)

Centrum Edukacji Kynologicznej