Zuzik: Szkolenie i strzyżenie psów

psie posłuszeństwo - szkolenie rally obedience psie porozumienie szkolenie psów strzyżenie psów szkolenie psów szkolenie psów szkolenie psów psie skupienie psi fitness psi fryzjer psie zaufanie psie przedszkole pies psia przyjaźń strzyżenie psów - grooming
Oferujemy szeroką gamę usług - psie przedszkole (szkolenie szczeniąt), szkolenie psów dorosłych, kursy rally-o, zajęcia fit paws, odchudzanie czworonogów oraz usługi groomerskie (strzyżenie psów i kotów). Prowadzimytakże kursy przygotowujące do pracy w zawodzie groomer (psi fryzjer) i instruktor szkolenia psów.

Nosework w Zuziku!

Nosework już od listopada w naszej ofercie!

nose

Nosework to dyscyplina sportowa, która wywodzi się ze szkoleń psów policyjnych. Polega na detekcji zapachów. Dlatego to zajęcia dla każdego, bez względu na wiek, sprawność fizyczną, czy rasę. Idealnie sprawdzi się u psów starszych, niepełnosprawnych, wracających do formy po kontuzji, czy lękliwych. Nie wymaga dużego wysiłku fizycznego, ale jest porządną dawką stymulacji umysłowej. Wymaga skupienia, uczy psa samodzielnego podejmowania decyzji, buduje pewność siebie.
W naszej ofercie znajdą się zajęcia grupowe i indywidualne przygotowujące do egzaminów i zawodów według regulaminów Nosework Polska. Treningi odbywać będą się w ogrzewanej sali.
Szczegóły niebawem 😉

fit dog

Dzięki specjalnie wyposażonej sali treningowej, wieloletniemu doświadczeniu i połączeniu dwóch pasji (nie tylko nasze psy uprawiają aktywnie sport), zadbamy o formę waszego pupila – poznajcie naszą nową ofertę fit dog

20151107_142846

Zajęcia fit paws – poprawa świadomości ciała, wzmocnienie mięśni głębokich, nauka kontrolowania stresu
Odchudzanie – redukcja zbędnych kilogramów u psów otyłych i z nadwagą
Dog crossfit– wzmocnienie mięśni głębokich, poprawa sylwetki i kondycji psa
Bieżnia dla psa – treningi dostosowane do potrzeb właściciela i jego psa (od wybiegania, przez przygotowanie do wystaw, do rehabilitacji)

bieżnia

Fit dog to oferta skierowana do wszystkich, którzy chcą zadbać o formę swojego pupila.

Centrum Edukacji Kynologicznej