Noworoczny trening w Zuziku

Jak najlepiej zacząć Nowy Rok? Oczywiście od treningu z psem! Dlatego tradycyjnie zapraszamy wszystkich chętnych na Noworoczny trening psów.

IMG_6982
W zajęciach może wziąć udział każdy, niezależnie od poziomu wyszkolenia psa, pod warunkiem, że czworonóg nie jest agresywny. Trening jest bezpłatny, a każdy z uczestników otrzyma nagrodę niespodziankę. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy (kliknij tu). W rubryce „Rodzaj szkolenia” proszę wpisać „Trening Noworoczny”. Tym razem poćwiczymy sobie samokontrolę, a całość zakończymy małym konkursem.

CAM01747
Trening klubu Rally-O Team - godz. 12:00
Trening otwarty - godz. 13:00
Spotykamy się na polance przy stacji metra Wawrzyszew (wyjście w stronę Kabat – róg ulic Reymonta, Kasprowicza, Lindego)

Mikołajkowa promocja

Byliście grzeczni w tym roku? Zasłużyliście na prezent od Mikołaja?

pierdolot

W takim razie mamy dla Was 20% zniżki na nasze styczniowe szkolenia psów i kursy rally-o.

Wystarczy, że zapiszesz się na wybrany rodzaj szkolenia/kursu ( edycja styczniowa) oraz wpłacisz zadatek do 31 grudnia.
Zapisz się już dziś – liczba miejsc ograniczona

Promocji nie można łączyć z innymi zniżkami.

Rally-O Team na Dog Olympics

 

Kolejny sukces Rally-O Team. Tym razem dwa złote medale na Dog Olympics

Dog Olympics

W „Andrzejkowy” weekend w Sopocie odbyła się „psia olimpiada”. Nasz klub reprezentowała tylko jedna zawodniczka, ale za to z dwoma suniami. Oba psiaki spisały się „na medal”. W dodatku obie na złoty, bo Magda z Fantą wygrała klasę 1, a z Pumą klasę 2.

Tym samym dorobek medalowy Rally-O Team zwiększył się do 20 medali: 12 złotych, 7 srebrnych, 1 brązowego, z czego 17 wywalczyliśmy w tym sezonie.

Centrum Edukacji Kynologicznej