Fryzjer dla psa i kota

SALON PIELĘGNACJI PSÓW I KOTÓW

Zuzik to profesjonalny fryzjer dla psa w Warszawie, gdzie zajmujemy się pupilem każdej rasy. Usługi wykonywane są przez dyplomowanego groomera pracującego w zawodzie od 2001 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z najlepszym przyjacielem, mamy odpowiednie podejście do każdego, co sprawia, że wizyty u fryzjera wcale nie muszą być stresujące dla psiaków. Wybierając salon Zuzik, otrzymują Państwa gwarancję, że psi fryzjer zadba o Waszego pupila tak, by prezentował się niesamowicie.

Oferujemy nie tylko strzyżenie psów, zajmujemy się również kotami, które wymagają specjalnej pielęgnacji. Zapraszamy Państwa do naszego salonu, który mieści się w Warszawie w pobliżu stacji metra Słodowiec przy ul. Kasprowicza 27 (wejście od podwórka).

Fryzjer dla psa i kota

strzyżenie

trymowanie

kąpanie

rozczesywanie skołtunionej sierści

wyczesywanie podszerstka

Usuwanie kamienia nazębnego
szczoteczką Cleany Teeth

Szczegóły

Stosujemy naturalne kosmetyki

Krótki czas oczekiwania na wizytę

Bezstresowe metody pielęgnacji

Ceny ustalamy indywidualnie!

W cenie usługi zawiera się obcinanie pazurków, bezbolesna depilacja i czyszczenie uszu oraz fachowe porady (podstawy pielęgnacji, dobór kosmetyków)!

Oferujemy również profesjonalny kurs groomingu.

Kurs prowadzi:

Iwona Awencka – groomer z 17-letnim doświadczeniem; ukończone kursy: Sztuka pielęgnacji psów i kotów (wrzesień 2001); Wykorzystanie ziół w profilaktyce i leczeniu zwierząt (marzec 2016); Dietetyka zwierząt domowych (czerwiec 2017); Fizjoterapia i rehabilitacja psów i kotów (lipiec 2017); Czyszczenie zębów ultradźwiękami oraz pielęgnacja jamy ustnej psa i kota w salonie groomerskim przy użyciu szczoteczki Emmi-Pet (październik 2017) Tel: 512 158 748 Mail: groomer@zuzik.pl

Szczegóły kursu:

Program kursu:

Przewidywana ilość zajęć praktycznych: 40 godzin
Czas trwania zajęć praktycznych: 6 dni

Teoria:
– wzorce ras
– sposoby strzyżenia/trymowania
– najczęstsze choroby skórne
– wyposażenie salonu
– rodzaje klientów
– wycenianie usługi
– podstawy psychiki psów i kotów

Praktyka:
– strzyżenie psów rasowych i kundelków
– trymowanie psów szorstkowłosych, podszerstkowych i krótkowłosych
– kąpanie psów
– strzyżenie kotów długowłosych
– trymowanie kotów
– kąpanie kotów

Samodzielne zajęcia praktyczne już od pierwszego dnia kursu! Po kursie możliwość odbycia stażu w naszym Salonie Pielęgnacji Zuzik! Nasze kursy prowadzimy w małych grupach (2-3 osoby), dzięki czemu zapewniamy wysoki poziom nauczania.


Zadzwoń i zapytaj o szczegóły kursu

512 158 748

Najlepsze strzyżenie Gucia. Nowy stały klient nabyty po pierwszej wizycie. Polecam bo naprawdę sprawnie, szybko i tak, że pies zadowolony i właściciel też, strzał w dziesiątke!

Michał Rzeczycki

Pani Iwona to najlepszy groomer na świecie!!!

Anna Winiarek
USUWANIE KAMIENIA NAZĘBNEGO
(BEZ USYPIANIA) SZCZOTECZKĄ CLEANY TEETH

 

Usuwanie kamienia nazębnego i zabiegi profilaktyczne ultradźwiękową szczoteczką Cleany Teeth.

Zabieg wykonywany jest za pomocą urządzenia Cleany Teeth, która jest w pełni ultradźwiękową szczoteczką, przeznaczoną do pielęgnacji zębów i jamy ustnej u zwierząt. 

Czyszczenie tą metodą nie wymaga usypiania psa czy kota do zabiegu ani podawania środków uspakajających. Podczas zabiegu używamy także specjalnej pasty, aktywnej pod wpływem ultradźwięków oraz polerki i skalerów dentystycznych w celu uzyskania lepszych i szybszych efektów.

 

Zalety zabiegów z użyciem szczoteczki Cleany Teeth:

– ultradźwięki tworzą do 84 mln drgań powietrza na minutę, wnikając aż do 12 mm w głąb tkanki (bez jej naruszania), dzięki czemu skutecznie likwidują zarazki i bakterie gromadzące się na zębach, dziąsłach oraz w kieszonkach zębowych;

– ultradźwięki są skuteczne przy chorobach dziąseł, krwawieniach z dziąseł, zapaleniach dziąseł i owrzodzeniach jamy ustnej;

– działa profilaktycznie – przeciwbakteryjne działanie ultradźwięków usuwa kamień i płytkę nazębną, dzięki czemu chroni zęby przed infekcją,

– działa terapeutycznie – w przypadku wystąpienia objawów zapalenia przyzębia w ciągu kilku sesji można zmniejszyć objawy lub wyleczyć całkowicie (likwidując bakterie odpowiedzialne za zapalenie przyzębia);

– likwiduje nieprzyjemny oddech z pyska nawet do 12 godzin;

– uaktywnia przepływ krwi w dziąsłach w celu poprawy procesu gojenia;

– jest delikatna i nie wymaga szczotkowania (nie powoduje bólu przy podrażnionych dziąsłach lub zębach);

- czyści bez ruchu, hałasu i wibracji.

Ceny ustalamy indywidualnie! W cenie usługi zawiera się obcinanie pazurków, bezbolesna depilacja i czyszczenie uszu oraz fachowe porady (podstawy pielęgnacji, dobór kosmetyków)! Ceny ustalamy indywidualnie! W cenie usługi zawiera się obcinanie pazurków, bezbolesna depilacja i czyszczenie uszu oraz fachowe porady (podstawy pielęgnacji, dobór kosmetyków)!